Premiera kolorowanek Sonic

Wesoły jeżyk Sonic jest postacią która skradła serca zarówno dzieci, jak i ich rodziców w wielu krajach świata. Jego ogromną popularność zapoczątkowała gra wideo z 1991 roku wydana przez legendarną markę SEGA. Od tego czasu, Sonic pojawił się w wielu kreskówkach, filmach, kolejnych grach wideo i finalnie stał się prawdziwą ikoną popkultury. To dlatego, że dzieci zachwycały się jego wesołym usposobieniem, nadludzką szybkością i niestrudzoną walką ze złem. A dziś oddajemy Ci do dyspozycji zupełnie nowe kolorowanki Sonic the Hedgehog, gdzie możesz pokolorować zwariowane przygody Sonika i jego przyjaciół.

Premiera kolorowanek Sonic baner

1. Sonic i przyjaciele w wersji do kolorowania

Kliknij tu: Sonic kolorowanki do druku, aby zobaczyć wszystkie nowe obrazki.

Nasz premierowy zestaw kolorowanek Sonic jest napakowany przygodami i pozytywną energią. Naturalnie, znajdziesz tu wszystkich czołowych bohaterów znanych z serii gier komputerowych, kreskówek oraz filmów pełnometrażowych. Najczęściej pojawia się oczywiście sam główny bohater czyli jeż Sonic. Obok niego są też jego wierni towarzysze – wesoły lisek Tails, czerwona kolczatka Knuckles, zaskakująco spokojny Big Cat, czy też zakochana po uszy w Soniku Amy Rose. Ten zestaw malowanek nie byłby jednak pełny, bez głównego złoczyńcy i przeciwnika Sonika – Doktora Eggmana – który ciągle knuje swoje nikczemne plany.

A wszystkie te obrazki możesz pobrać zupełnie za darmo i to w doskonałej jakości!

Darmowa kolorowanka Sonic the Hedgehog

2. Najlepsze obrazki do kolorowania z Sonikiem?

Na dobry początek oddajemy Ci do kolorowania 30 premierowych obrazków. Każdy z nich możesz pobrać na dysk swojego urządzenia lub wydrukować w formacie A4.

Zatem wejdź na kolorowanki do druku Sonic już teraz i swoją zacznij zabawę w tym zwariowanym i pełnym przygód świecie!

PS Już teraz możemy też zdradzić, że wielkimi krokami zbliża się kolejna premiera kolorowanek związanych ze światem gier wideo. Więcej szczegółów wkrótce.