Superman

Kolorowanki Superman – Clark Kent, Krypton. Najsłynniejszy superbohater świata i najfajniejsze kolorowanki do druku dla dzieci. Wybierz, wydrukuj i pokoloruj przygody niezwyciężonego Supermana.

Superman i BatmanKolroowanki bohaterowieKolorowanki SupermenSupermenDarmowe kolorowanki
Kolorowanki z supermenemMalowankiKolorowanka darmowaKolorowanki SupermanKolorowanki malowanki SupermanDarmowe do drukuClark KentClark Kent SupermanMalowankiKolorowanki
Malowanki do wydrukowaniaLogo SupermanZbiór kolorowanekClark KentKolorowanka do wydrukowaniaSuperman Logo SupermanPrintable free SupermanColouring pageColouring pages with Superman
Malowanki do drukuSupermenPrintable coloring pageKolorowanka z dziewczyną SupermanaSupermen w akcji
Quiz dla dzieci – kolorowanki Superman:

 1. Jakie imię i nazwisko nosi Superman w prywatnym życiu?
 2. Z jakiej planety pochodzi?
 3. Jakiego miasta na co dzień chroni?
 4. Jak ma na imię wielka miłość Supermana?
 5. W redakcji jakiej gazety pracuje Clark Kent?

Odpowiedzi na pytania o malowanki Superman znajdziesz na dole strony

Kolorowanki Superman i kilka ciekawych faktów:

 1. Superman pojawił się na łamach komiksu po raz pierwszy w 1938 roku. Komiks ten nazywa się Action Comics #1 i jest obecnie najdroższym komiksem na świecie.
 2. Na początku był szalenie silny i niezwykle szybki, ale nie miał jeszcze zdolności latania. Tę dodano mu dopiero w 1941 roku.
 3. Superman uważany jest za pierwszego superbohatera.
 4. W Kanadzie spotkać można monety z wizerunkiem Supermana, które są oficjalnym środkiem płatniczym (czyli można nimi płacić tak samo jak tradycyjnymi pieniędzmi).
 5. Superman i Lois Lane w 1996 roku s końcu wzięli ślub (póki co nie udało nam się zdobyć kolorowanki z tego wydarzenia:)

Niezwyciężony Superman znowu w akcji w serii superfajnych kolorowanek dla dzieci. Wydrukuj i pokoloruj jego przygody. Kolorowanki Superman to świetne jakościowo obrazki. Pełne akcji malowanki do wydruku, w których dobro zawsze zwycięża.

Quiz kolorowanki Superman – odpowiedzi:

 1. Clark Kent.
 2. Krypton.
 3. Metropolis.
 4. Lois Lane.
 5. Daily Planet (Wcześniej Daily Star).

Reklamy