Znajdź różnice

Kolorowanki Znajdź Różnice – kolorowanki składają się z dwóch pozornie identycznych obrazków. Różnią się jednak kilkoma elementami, które należy odnaleźć, a następnie pokolorować obrazki. Kolorowanki do druku Znajdź Różnice to doskonały trening spostrzegawczości i skupienia u dzieci.

Znajdź różniceKolorowanki dla dzieciKolorowankiRóżnice miedzy obrazkamiKolorowanki edukacyjne dla dzieci
Różnice do wyszukaniaMalowanki kolorowanki edukacyjneKolorwankiRóżnice między obrazkamiRóżnice n aobrazkachDwie kolorowanki w 1Obrazki do pokolorowaniaKolorowanki edukacyjne znajdź różniceKolorowankiZbiór kolorowanek edukacyjnych
Malowanki do wydrukowaniaZnjdowanie różnic na kolorowankachKolorowanka Znajdź różnice między obrazkamiZnjadź różnice i pokolorujMalowanki dla dzieciKolorwanki z różnicamiObrazki kolorowankiKolorowanka do wydrukuPokoloruj obrazek
2 kolorowanki w 1Printable coloring pagesPicture to color
Quiz dla dzieci – kolorowanki z różnicami:

 1. Czym różnią się poszczególne pory roku?
 2. Różnica to wynik dodawania czy odejmowania?
 3. Co oznacza zwrot „poróżnić się”?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz na dole strony.

Kolorowanki z różnicami i ciekawostki o różnicach:

 1. Na świecie istnieje obecnie około 6000 różnych języków. Niektóre z nich są używane zaledwie przez kilkaset osób. Nic dziwnego, że czasem tak ciężko jest się ludziom dogadać.
 2. W państwie Niger w Afryce rodzi się najwięcej dzieci w przeliczeniu na jedną kobietę. Jedna mama posiada tam przeciętnie około 7 dzieci.
 3. Kobiety spędzają przed lustrem średnio 2 lata swojego życia, podczas gdy mężczyźni średnio 6 miesięcy.
 4. Kiedy w Grecji dziecku wypadnie ząb to wrzuca się go na dach. Ma go stamtąd zabrać świnka i przynieść w zamian ząb dużo bardziej solidny.
 5. W Kolumbii dzieci uczą się, że istnieje 5 kontynentów, a nie 7 jak uczy się w naszych szkołach. Jest tak dlatego, że jako jeden kontynent traktuje się Amerykę Północną i Południową oraz Europę i Azję.

Kolorowanki dla dzieci 2 w 1 – koloruj i szukaj różnic między obrazkami. Takie malowanki do wydruku sprawią, że poćwiczysz od razu swoją spostrzegawczość. Łatwiejsze kolorowanki różnią się między sobą tylko trzema szczegółami, a te najtrudniejsze aż piętnastoma! Jeśli uda Ci się znaleźć wszystkie różnice na wszystkim kolorowankach to jesteś mistrzem i masz naprawdę bystre oko.

Quiz – odpowiedzi:

 1. Np. temperaturą, ilością opadów, długością dnia.
 2. Odejmowania.
 3. Pokłócić się.

Reklamy