Hello Kitty

Kolorowanki Hello Kitty – najsłynniejszy kotek świata i najfajniejsze kolorowanki do wydruku to zapowiedź doskonałej zabawy dla wszystkich dzieci. Dasz radę pokolorować wszystkie malowanki z Hello Kitty i jego przyjaciółmi?

Hello Kitty kolorowankaHello Kitty pictureHello Kitty na grilluDarmowe malowanki do wydrukuMalowanki do wydruku
Kolorowanka do drukuMalowanki do drukowania Hello KittyHello Kitty Kolorowanki onlineHello kitty do wydrukuHello Kitty malarzHello Kitty aniołekHello Kitty do wydrukowaniaHulajnoga kolorowankaHello Kitty malowankaHello Kitty na rowerze
Kolrowanka Hello KittyMalowanki Hello Kitty Hello Kitty AniołekHello Kitty koszykówkaHello KittyHello Kitty snowboardFree colouring pagesPrintable Hello KittPrintable colouring page Hello KittyHello Kitty to print
Kitty AniołekMalowanki do drukuMalowanki z Hello KittyKolorowanki z Hello Kitty do drukowaniaKotek jako kierowca
Quiz – kolorowanki Hello Kitty:

 1. Na jakim kontynencie leży Japonia (kraj z którego pochodzi Hello Kitty)?
 2. Kotkowi Hello Kitty brakuje jednej ważnej części ciała na głowie? Co to jest?
 3. Hello Kitty jest chłopcem czy dziewczynką?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz na dole strony.

Kolorowanki dla dzieci Hello Kitty i ciekawostki:

 1. Hello Kitty pisane po japońsku to ハローキティ Na szczęści nasze opisy do kolorowanek są po polsku.
 2. Postać Hello Kitty narodziła się w 1974 roku i po raz pierwszy jej wizerunek pojawił się na torebce. Później kotek ozdabiał niemal wszystkie gadżety jakie można sobie wyobrazić (w tym nasze kolorowanki:)
 3. Hello Kitty obchodzi urodziny pierwszego listopada, więc jest zodiakalnym skorpionem.
 4. Chociaż twórcy Hello Kitty pochodzą z Japonii to według ich historii kotek urodził się na przedmieściach Londynu czyli w stolicy Anglii.
 5. Hello Kitty ma wzrost pięciu jabłek i waży trzy jabłka. Trzeba przyznać, że jej twórcy użyli bardzo oryginalnych miar:)

Darmowe kolorowanki do wydruku dla dzieci z Hello Kitty i jego nieodłącznymi przyjaciółmi. Wydrukuj i pokoloruj przygody uroczego kotka. Wszystko czego potrzebujesz to zwykła, domowa drukarka i kredki lub farbki. Życzymy dużo fajnego kolorowania:)

Malowanki Hello Kitty – odpowiedzi:

 1. Azja.
 2. Kotek Hello Kitty nie ma ust.
 3. Dziewczynką.

Reklamy