Dzień Matki kolorowanki

Kolorowanki Dzień Matki do druku 👩 tu celebrujemy Dzień Mamy na całego. Wydrukuj już teraz najpiękniejsze kolorowanki na Dzień Mamy, na których znajdziesz piękne kwiaty, uśmiechnięte dzieci, ładne życzenia i oczywiście mamy. Obrazki Dzień Mamy sprawdzą się doskonale jako laurki do wręczenia 26 maja. Obejrzyj także: Mother’s Day coloring sheets

Kolorowanki okolicznościowe na Dzień Matki kartka

Tulipany na dzień mamy kolorowanka kartka

Darmowe kolorowanki na Dzień Mamy do druku

Róża i wierszyk na Dzień Mamy kolorowanka

Darmowe kolorowanki na Dzień Matki

Kartki okolicznościowe Dzień Mamy róże

Mama z córką kolorowanka kartka na Dzień Mamy

Chłopiec z kwiatami obrazek na laurkę

Mama i dzieci kolorowanka malowanki do druku

Dziewczynka z kwiatami obrazki laurka

Jogging kolorowanki dla dzieci

Super mama kolorowanki do druku

Mama słonica kolorowanki Dzień Matki

Mama z bobasem obrazek do kolorowania

Kangury kolorowanki na Dzień Matki

Mama w ciąży kolorowanka dla dzieci

Misie koala kolorowanki na Dzień Matki

Mama i dzieci kolorowanki do druku

Leniwce kolorowanki na Dzień Matki malowanki

KOntur twarz kobiety do wydruku

Ciekawe fakty na Dzień Mamy:

  1. Obchody Dnia Matki to bardzo stara tradycja. Dzień ten obchodzono już w starożytnej Grecji na cześć Rei, bogini macierzyństwa i płodności.
  2. W dzisiejszych czasach Dzień Matki obchodzony jest już w większości krajów świata.
  3. Mamy ośmiornic potrafią się bardzo poświęcieć dla dobra swoich dzieci. Po złożeniu jaj pilnują ich aż do wyklucia czyli przez około 40 dni i nie robią przerw nawet na jedzenie!
  4. Mamy małych aligatorów noszą swoje dzieci w paszczach, aby chronić je przed innymi drapieżnikami.
  5. Małe niedźwiedzie polarne po urodzeniu nie rozstają się ze swoimi mamami nawet przez dwa lata, ucząc się umiejętności, które pozwolą im przetrwać samodzielnie.
  6. Mama pingwina cesarskiego zostawia jajo z pisklęciem pod opieką ojca i wyrusza na poszukiwanie pokarmu pokonując dystans sięgający nawet do 60 kilometrów.
  7. Niemowlęta potrafią rozpoznać głos swojej mamy jeszcze przed urodzeniem.

Darmowe kolorowanki na Dzień Matki

Kolorowanki Dzień Matki to urocze obrazki do wydruku stworzone z myślą o świętowaniu tego wyjątkowego dnia, który obchodzimy w Polsce co roku 26 maja. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny staramy się pamiętać, jak ważne w życiu są mamy i że bez nich nie byłoby na świecie nikogo z nas.

Darmowe kolorowanki Dzień Mamy niosą ze sobą moc serdecznych życzeń, więc idealnie sprawdzą się jako laurka wręczona przez odświętnie ubrane dzieci. Na obrazkach znajdziesz też popularne kwiaty, takie jak róże i tulipany. Niektóre kolorowanki na Dzień Matki mają już wpisane ładne życzenia, a niektóre mają pozostawione miejsce na wpisanie własnych słów. Wybierz zatem te malowanki Dzień Mamy, które najbardziej Ci się podobają, następnie je pokoloruj i wręcz swojej mamie.

Ciekawą propozycją są też na pewno unikalne kolorowanki ze zwierzętami przedstawiającymi mamy ze swoim dzieckiem. Dzień Matki przypada w naszym kraju 26 maja, ale oczywiście nie musisz czekać na tą datę. Swoją szczerą miłość i wdzięczność warto okazywać przez cały rok. Taki prezent z całą pewnością zostanie doceniony i sprawi osobie obdarowanej mnóstwo radości. Szczęśliwego dnia Matki!

Print Friendly, PDF & Email