Dzień Babci i Dziadka kolorowanki

Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka 👴 najładniejsze kolorowanki, które mogą stać się laurkami wręczanymi dla dziadków. Kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka pomogą Ci okazać wdzięczność i miłość do dziadków, nie tylko w dniu ich święta. Wszystkie malowanki możesz pobrać zupełnie za darmo! Kolorowanki w wersji anglojęzycznej znajdziesz na: Grandparents Day coloring sheets

Dzień babci i dziadka kartka laurka

Dziadek i wnuczka kolorowanka na Dzień Dziadka

Dziadek i babcia kolorowanka malowanka

Najlepszy dziadek kolorowanka laurka do wydruku

Babcia z dziadkiem kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka

Wędkarz kolorowanka do druku

Śmieszna kolorowanka na Dzień Dziadka kartka okolicznościowa

Dzień Babci kolorowanki okolicznościowe do druku

Kartka na Dzień Dziadka kolorowanki okolicznościowe

Kartka na Dzień Babci kolorowanki malowanki

Babcia i dzieci kolorowanki na Dzień Babci

Babcia kolorowanka z serduszkami

Babcia w aucie kolorowanka d;a dzieci

Babcia i wnuczka kolorowanki do wydruku

Babcia i megafon śmieszne kolorowanki

Babcia i dziecko kolorowanki na Dzień Babci

Starsza pani z pistoletem kolorowanki Dzień Babci

Babcia i chłopiec kolorowanki dla dzieci

Wałek do ciasta kolorowanka śmieszna

Dziewczynka z babcią kolorowanki na Dzień Babci malowanki

Ciekawostki na Dzień Babci i Dziadka:

  1. Dzień Babci w Polsce obchodzimy co roku 21 stycznia, a Dzień Dziadka dzień później, czyli 22 stycznia. W niektórych krajach (np. w USA) babcie i dziadkowie mają swoje święto w tym samym dniu.
  2. Obecnie Dzień Babci i Dziadka to bardzo popularne święto w wielu krajach. Nic dziwnego. W końcu babcie i dziadkowie żyją i są ważnymi członkami społeczeństw na całym świecie.
  3. Większość dziadków nie oczekuje się w tym dniu żadnych wymyślnych prezentów. Największą satysfakcję daje możliwość spędzenia czasu z dziećmi i wnukami.
  4. Z roku na rok dziadkowie stają się coraz bardziej nowocześni. Wielu z nich ma tatuaże, korzysta z mediów społecznościowych, gra ze swoimi wnukami w gry wideo, chodzi do klubów fitness, sprawnie korzysta ze smartfonów oraz nowoczesnych metod komunikacji.
  5. Rifca Stanescu z Rumunii uważana jest za najmłodszą babcię na świecie. Została babcią w wieku 23 lat.
  6. W Stanach Zjednoczonych istnieje oficjalna piosenka napisana na Dzień Dziadków zatytułowana „A Song for Grandma and Grandpa” (czyli „Piosenka dla babci i dziadka”). Jest to utwór skomponowany przez Johnny’ego Prill i można ją łatwo znaleźć na YouTube.

Darmowe kolorowanki na Dzień Dziadków!

Darmowe kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka 👵 to zestaw pięknych obrazków, na których rządzą najstarsi członkowie naszych rodzin. Babcia i dziadek to osoby, na które zawsze możesz liczyć, zawsze znajdą dla Ciebie czas i które wspierają Cię w trudnych momentach. Warto więc, odwzajemnić ich ciepłe uczucia i pokazać, że też się o nich troszczysz. Nie tylko w dniu ich święta czyli 21 i 22 stycznia. A nowe kolorowanki Dzień Dziadka i Babci, będą do tego celu wręcz idealne.

Są to unikalne malowanki stworzone specjalnie do tego celu, zatem znajdziesz na nich dużo serduszek i kwiatów. Oczywiście jest tu też babcia, dziadek oraz wnuczki, a do tego miejsce na wpisanie własnej dedykacji. Taki podarek z całą pewnością sprawi dużo radości każdemu dziadkowi.

Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka są dedykowane każdemu z nich i możesz je drukować za darmo, w dowolnej ilości sztuk. Do Twojej dyspozycji oddajemy kilkanaście zróżnicowanych wzorów, tak żeby każdy bez problemu znalazł coś dla siebie. O jakość też nie musisz się martwić, ponieważ na E-kolorowanki.eu jest ona zawsze na najwyższym poziomie. Pozostaje Ci zatem tylko wybrać swoje ulubione kolorowanki Dzień Dziadka i kolorowanki Dzień babci, wydrukować je i wręczyć przy najbliższym spotkaniu. Uśmiech na twarzy obdarowanych dziadków masz gwarantowany!