Dzień Taty kolorowanki do druku

Kolorowanki Dzień Taty – to miejsce stworzone, aby docenić wszystkich tatusiów świata 👨 Za ich miłość, cierpliwość, dobre rady i opiekę, którą otaczają swoje dzieci. Kolorowanki na Dzień Ojca to obrazki, na których znajdziesz podziękowania i życzenia dla tatusiów, a nawet obrazki super tata! Zobacz też kolorowanki na Dzień Taty w wersji anglojęzycznej na: Father’s Day coloring pages

Laurka kolorowanka na Dzień Taty malowanka do druku

Człowiek w okularach kolorowanki dla dzieci

Silny tata i dzieci kolorowanki na Dzień Ojca

Pan w krawacie kolorowanka mężczyzna

Supertata kolorowanka na dzień ojca kartka okolicznościowa

Dzień Taty kolorowanka supertata

Malowanka na dzień taty ojca

Dzień ojca kolorowanka super tata

Laurka na dzień taty najlepszy tata

Tata i syn malowanki do druku

Laurka na Dzień Taty córka

Selfie kolorowani na Dzień Ojca

Kolorowanki na Dzień Taty

Laurki na Dzień Taty

Tata i chłopiec malowanka na Dzień Ojca

Ojciec i syn kolorowanka do druku

Łowienie ryb kolorowanki dla dzieci

Darmowe laurki na Dzień Ojca

Tata i syn kolorowanka do druku na Dzień Ojca

Obrazek na Dzień Taty do kolorowania

Ciekawostki na Dzień Ojca:

  1. Pierwszy nowożytny Dzień Ojca był obchodzony 5 lipca 1908 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie obchodzony jest już niemal we wszystkich krajach świecie, ale w różnych dniach.
  2. W Polsce Dzień Ojca obchodzimy co roku 23 czerwca.
  3. Jednym z najpopularniejszych prezentów wręczanych na Dzień Ojca są skarpetki i krawat.
  4. Badania naukowe wykazały, że kiedy tatusiowie są zaangażowani w edukację swoich dzieci, to dzieci te osiągają później lepsze wyniki w szkole i cieszą się lepszym zdrowiem.
  5. Ramajit Raghav z Indii jest uznawany za najstarszego ojca na świecie. Został szczęśliwym tatą w wieku 96 lat!
  6. Koniki morskie to jedyne znane w naturze samce, które zachodzą w ciążę. Samce noszą w swoim organiźmie jajeczka pochodzące od samicy, przez 2 do 4 tygodni, aż wykluja się z nich małe koniki morskie.
  7. Znana na całym świecie piosenka „Something Stupid” Franka i Nancy Sinatra z 1967 roku została zaśpiewana przez ojca i jego córkę.
  8. Samiec suma morskiego nosi w swojej jamie ustnej jaja swoich młodych przez kilka tygodni, aż są gotowe do wyklucia.

Kolorowanki na Dzień Taty jako laurka?

Kolorowanki Dzień Taty do druku to miejsce pełne pozytywnych myśli i życzeń skierowanych do tatusiów na całym świecie🤵 W Polsce Dzień Ojca oficjalnie obchodzimy 22 czerwca. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy o nich pamiętać tylko w tym dniu. Wręcz przeciwnie! Warto okazywać swoją wdzięczność i przyjaźń przez cały rok! Jest to bardzo miłe i pozwala budować lepsze relacje w rodzinie. A darmowe kolorowanki Dzień Ojca, bez wątpienia będą przy tym niezwykle pomocne.

Wybierz swoje ulubione kolorowanki na Dzień Taty już teraz. Możesz je pobrać na dysk twardy lub wydrukować w formacie A4. A później pozostaje je już tylko ładnie pokolorować i wręczyć z promiennym uśmiechem na twarzy. Każdy tata będzie z takiego podarku bardzo zadowolony. A może nawet wybierzecie się na wspólne lody? W końcu czerwiec to bardzo ciepły miesiąc i trochę przyjemnej ochłody się przyda😉

Kolorowanki Dzień Ojca do druku to kategoria obrazków, którą będziemy regularnie powiększać o nowe malowanki. Warto więc zaglądać tu regularnie, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Zapraszamy także do obserwowania naszych kanałów social media. Kolorowanki Dzień Taty są w 100% darmowe, więc drukuj i koloruj do woli, kiedy tylko najdzie Cię ochota. A dla wszystkich tatusiów, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty!

Print Friendly, PDF & Email