Simpsonowie

Kolorowanki Simpsonowie – Homer, Bart, Lisa, Maggie Simpsons i reszta najsławniejszej żółtej rodzinki, którą uwielbiają dzieci i dorośli. Wybierz malowanki do druku, które chcesz pokolorować i przygotuj dużo żółtych kredek.

Bart SimpsonSimpsonowie kolorowankaLisa Simpson malowankaDarmowe kolorowanki SimpsonowieMalowanka
Homer Simpson malowankiMalowanki SimpsonowieKoloorwanka Simpsonowie Lisa SimpsonKolorowanki za darmoRodzina simpsonów do pokolorowaniaBart Simpson kolorowankaKolorowanki z SimpsonamiMalowankaSimpsonowieDo wydruku
Simpsons kolorowanka do drukowaniaSimsonsMalowanki do wydrukowaniaDarmowa kolorowanka Bart SimppsonDziadek SimpsonówHomer SimpsonColouring PagePrintable colouring pagePrintable SimpsonsKolorowanka z policjantem
Quiz – kolorowanki z Simpsonami:

 1. Z jakiego kraju wywodzi się rodzina Simpsonów?
 2. Jaki jest ulubiony słodki przysmak Homera?
 3. Jak nazywa się rodzinna miejscowość rodziny Simpsonów?
 4. Jak nazywa się najmłodsza córka w rodzinie Simpsonów?
 5. Jak ma na imię dziadek Simpson?

Odpowiedzi na pytania do quizu znajdziesz na dole strony

Kolorowanki Simpsonowie i kilka ciekawostek:

 1. Postacie występujące w „Simpsonach” mają kolor żółty, ponieważ ich twórca Matt Groening chciał, żeby widzowie szybko ich skojarzyli przełączając kanały.
 2. Numer telefonu do Moe’s Tavern na który Bart dzwoni robić sobie żarty jest prawdziwy.
 3. Imiona głównych bohaterów noszą w rzeczywistości członkowie rodziny Matta Groeninga (twórcy Simpsonów).
 4. Produkcja jednego odcinka ‚Simpsonów’ trwa od 6 do 8 miesięcy.
 5. Zazwyczaj Homer Simpson żywi się hot-dogami i piwem. Jednak w odcinkach przygotowanych dla arabskich telewizji dokonano zmian. By nie wzburzyć muzułmanów, Homer jadł egipskie kiełbaski i popijał je wodą, a nazywał się Omar Shamshoon. Na naszych kolorowankach znajdziesz Simpsonów wyłącznie w wersji tradycyjnej:)

Kolorowanki do druku Simpsonowie – najbardziej zwariowana rodzina w serii oryginalnych kolorowanek dla dzieci. Bart, Homer i reszta towarzystwa czekają, aż nadasz im nieco kolorów. Zapraszamy zatem do kolorowania.

Odpowiedzi do quizu Simpsons:

 1. USA.
 2. Pączki.
 3. Springfield.
 4. Maggie.
 5. Abraham.

Reklamy