Spiderman

Kolorowanki Spiderman – człowiek pająk ratuje ludzkość w serii kolorowanek dla dzieci pełnych akcji i dramaturgii. Walka dobra ze złem nigdy nie ustaje i Spiderman zawsze ma pełne ręce roboty walcząc o sprawiedliwość. Pajęcze malowanki do wydruku czekają!

Spiderman kolorowanki do drukowaniaMalowanka Spiderman do wydrukuSpiderman Człowiek PająkKolorowanka ze Spidermanem za darmoSpiderman w akcji
Malowanka Spider-manKolorowanki do drukowaniaKolorowanki z bajki SpidermanZbiór darmowych malowanek do druku ze SpidermanemSpiderman do wydruku
Odzież dla dzieci
Kolorowanki do drukowaniaKolorowanki dla dzieciKolorowanki ze SpidermanemDarmowe kolorowankiCzłowiek pająk kolorowanki
MalowankaKolorowanki superbohaterowieSpiderman kolorwankaMalowanki do drukowaniaKolorowanki z bajekSpidermanColouring pagesPrintable Colouring pageFree coloring SpidermanSpiderman malowanka
Spiderman Malowanki ze Spidermanem do drukuPrintable coloring sheetsMotor Spidermana malowankaLudzik Lego do druku
Quiz – malowanki ze Spidermanem:

 1. Co sprawiło, iż Spiderman ze zwykłego człowieka nabył nadludzkich zdolności?
 2. Jak nazywają się przybrani rodzice Petera Parkera?
 3. Venom jest przyjacielem czy wrogiem Spidermana?
 4. Co wystrzeliwuje Spiderman spod nadgarstków?
 5. W jakim mieście mieszka na co dzień Spiderman?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz na dole strony

Kolorowanki Spiderman i kilka ciekawostek:

 1. W 2012 roku obchodziliśmy 50 rocznicę debiutu Spider-Mana. Pierwszy raz pojawił się gościnnie w 1962 roku w komiksie „Amazing Fantasy”.
 2. Rodzice Petera Parkera (prawdziwe imię i nazwisko Spidermana) byli szpiegami pracującymi dla tajnej rządowej organizacji o nazwie S.H.I.E.L.D.
 3. Peter Parker ma najwyraźniej bardzo romantyczną duszę ponieważ zanim poślubił Mary Jane Watson, podbijał serca wielu innych kobiet.
 4. Jednym z zawodów wykonywanych przez Petera Parkera był zawód nauczyciela. Gdyby w każdej szkole byli tacy nauczyciele to pewnie dzieci chętniej bu to niej przychodziły.
 5. Przy tworzeniu filmu „Niesamowity Spider-Man” pracowało ponad 1000 osób.
 6. Na potrzeby tego samego filmu stworzono 56 strojów Spider-Mana, w tym 17 dla głównego aktora. Z reszty korzystali kaskaderzy.

Kolorowanki do wydruku ze Spidermanem. Człowiek pająk znów poświęca się dla ludzkości zwalczając zło. Wykorzystuje przy tym swoje nadzwyczajne zdolności i mnóstwo pajęczyny. Przy tej serii kolorowanek nikomu nie grozi nuda. Kredki w dłoń i do dzieła – malowanki Spiderman dla dzieci czekają:)

Quiz – malowanki Spiderman:

 1. Ugryzienie napromieniowanego pająka.
 2. May i Ben.
 3. Wrogiem.
 4. Sztuczną pajęczynę.
 5. W Nowym Jorku.

Reklamy