Auta

Kolorowanki Auta – Cars, Zygzak McQueen, Złomek, Sally Carrera, Guido i reszta bohaterów najfajniejszej motoryzacyjnej bajki dla dzieci czekają na pokolorowanie. Wszystkie malowanki przygotowane są do wydruku w formacie A4 na każdej domowej drukarce.

Kolorowanki AutaKolorowanki z autamiZłomek kolorowanka miniDarmowa kolorowanka CarsBohaterowie bajki Auta
Zygzak McQueen kolorowankaWyścig Auta CarsCars kolorowanki do drukuZygzak i SallyObrazek ze złomkiemZygzak Mc Queen kolorowankaMalowanka AutaMalowanki AutaKolorowanki do wydruku z AutamiMeta wyścigu drukowanka
Zygzak Sally Carrera kolorowankaAuta CarsPodnośnik malowankaFormuła 1Rasta bus malowankaMotyw z bajki Auta kolorowankaZłomek malowanki dla dzieciStart wyścigu kolorowanka do drukuMalowanki z AutamiTraktorek do kolorowania
Przyjaciel Zygzaka darmowa kolorowankaObrazek do wydrukowania bajka CarsZygzak McQueenMalowanki do wydrukowania w domuSamochód na spadochoronie
Quiz - kolorowanki Auta dla dzieci:

 1. Co zepsuł, a następnie musiał naprawić McQueen kiedy po raz pierwszy trafił do Chłodnicy Górskiej?
 2. Jaki kolor karoserii posiada Luigi?
 3. Jak nazywa się ciężarówka, która wiozła Zygzaka na wyścig o Złoty Tłok?
 4. Jak nazywa się dziewczyna Zygzaka?
 5. Jaka samochodowa część doskwiera Szeryfowi?

Odpowiedzi na pytania o malowanki Auta znajdziesz na dole strony.

Kolorowanki Auta - ciekawe fakty:

 1. Inspiracją dla stworzenia bajki "Auta" była autentyczna historia miasteczka Peach Springs w północno-zachodniej Arizonie. Peach Springs występuje tam pod nazwą Radiator Springs (w polskiej wersji jako Chłodnica Górska).
 2. Komputery pracujące przy produkcji bajki "Auta" były 4 razy mocniejsze niż te pracujące przy bajce "Iniemamocni" (2004 rok) i około 1000 razy mocniejsze niż przy "Toy Story" (1995 rok).
 3. Imię Guido, które nosi jeden z bohaterów bajki jest prawdziwym włoskim imieniem, ale znaczy też "Ja jadę".
 4. W bajce "Auta" nie występuje ani jeden człowiek. Wszystkie postacie są samochodami. Nawet robaki są samochodami Vokswagen Beetle.
 5. Jedna z postaci w bajce, Sally, posiada nawet tatuaż. Można to zobaczyć kiedy w jednej ze scen odwraca się a McQueen to wskazuje.
 6. W bajce "Auta 2" pojawiło się aż 926 nowych postaci. To bardzo dużo jak na film animowany.
 7. Oryginalnym numerem startowym Zygzaka McQueena miał być rok urodzin reżysera Johna Lassetera - 57. Zostało to później zmienione na numer 95, czyli rok 1995 reprezentujący wydanie filmu Toy Story. Z tym numerem Zygzak występuje już na naszych kolorowankach.

Darmowe kolorowanki do wydruku z głównymi bohaterami z bajki Auta. Dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Zygzak McQueen, Złomek i reszta przyjaciół z samochodowego świata czeka na pokolorowanie w wesołe barwy.

Odpowiedzi na pytania o malowanki Auta:

 1. Spory kawałek asfaltu z lokalnej drogi.
 2. Zółty.
 3. Marian.
 4. Sally.
 5. Gaźnik.

Reklamy