Kolorowanki Andrzejki

Kolorowanki Andrzejkowe to zestaw obrazków, na których znajdziesz huczną andrzejkową zabawę i rozmaite wróżby. Wróżby popularne w Polsce to np. lanie wosku przez kluczy, wróżenie z kart oraz wyścig butów. Darmowe kolorowanki Andrzejki to przede wszystkim doskonały wybór w dzień, w który to święto przypada, czyli na koniec listopada. Wszystkie kolorowanki na Andrzejki są zupełnie darmowe i gotowe do druku.

Lanie wosku kolorowanki Andrzejki

Asy karty kolorowanki

Czarodziejka kolorowanka ze znakami zodiaku

Andrzejki obrazek do kolorowania

Andrzejkowe kolorowanki do drukowania

Magik kolorowanka do wydruku czarodziej

Andrzej malowanka na Andrzejki

Kolory karciane kolorowanka

Wróżka kolorowanki wróżenie

Kolorowanki andrzejkowe dla dzieci

Wróżba kolorowanka na Andrzejki

Komiksowa kolorowanka magik

Bal Andrzejkowy kolorowanki na Andrzejki

Świeczka malowanka do druku

Darmowa kolorowanka z butami

Quiz na temat kolorowanek

Aby ujrzeć prawidłową odpowiedź, przytrzymaj kursor myszki nad pytaniem.

1. W jakim miesiącu wypadają Andrzejki?

Andrzejki wypadają w listopadzie.

3. Który znany polski bokser ma na imię Andrzej: Michalczewski, Gołota czy Adamek?

Chodzi o Andrzeja Gołotę.

4. Jaka jest następna w kolejności wyższa karta w talii od damy?

Jest to król.

5. Do czego służy knot w świeczce?

Knot jest rodzajem sznurka na szczycie świeczki, który się podpala.

6. Czy Andrzejki wypadają przed czy po Mikołajkach?

Andrzejki wypadają przed Mikołajkami.

7. Które owady wytwarzają wosk: pszczoły czy komary?

Wosk jest wytwarzany przez pszczoły.

9. Ile sylab ma imię Andrzej?

Są to 2 sylaby: An-drzej.

Andrzejki kolorowanki do druku

Najpopularniejsze imieniny Andrzeja wypadają w Polsce 30 listopada. Jest to wieczór zupełnie inny niż wszystkie. Wiele dzieci bierze wtedy udział w andrzejkowych zabawach i rozmaitych imprezach okolicznościowych. Na tą okazję doskonale nadają się także darmowe kolorowanki Andrzejki, które znajdziesz powyżej. Kolorowanki na Andrzejki pełne są andrzejkowej symboliki. Znajdziesz tu karty do gry, wróżby, wyścig butów, czarodzieja, wróżkę, lanie wosku przez klucz oraz wesołe party.

Darmowe malowanki Andrzejki to zestaw bardzo pozytywny i pełen uśmiechu. Znakomicie uzupełnią każdy andrzejkowy bal dzieci, ale nie tylko. Jeśli któryś z obrazków do kolorowania przypadł Ci do gustu, to nie ma żadnych przeszkód, aby pokolorować go przy innej okazji niż tylko 30 listopada. Nie ma powodu, aby tak się ograniczać. Dobrym pomysłem dla dzieci może być też narysowanie ilustracji związanych z tym ciekawym świętem. Czy przychodzi Ci coś konkretnego na myśl? Jeśli nie, to damy tu znajdziesz kilka podpowiedzi. Mogą to być np. świeczki, talia kart lub andrzejkowy bal. Wybierz tematykę, która będzie odpowiednia do możliwości dziecka. I pamiętaj też, że rysunki wcale nie muszą być idealne. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Co ważne, każda kolorowanka Andrzejki jest dostępna zupełnie za darmo. Możesz je wydrukować w domu, w szkole lub przedszkolu, na zwykłej drukarce. A jeśli masz spory zapas papieru, to możesz wydrukować Andrzejki kolorowanki dla całej klasy lub grupy przedszkolnej. Wszak wspólne kolorowanie dostarcza jeszcze więcej frajdy i doskonale integruje maluchy. Życzymy miłej zabawy, wspaniałych wróżb, a dla każdego Andrzeja – wszelkiej pomyślności!

Print Friendly, PDF & Email