Świnka Peppa

Kolorowanki Świnka Peppa – rozchrumkane towarzystwo dotarło do E-kolorowanki.eu. Cała rodzinka Peppy oraz jej przyjaciele czekają na pokolorowanie. Malowanki do druku Świnka Peppa – tu przyda się dużo różowej kredki.

Świnka PeppaMalowankiKolorowanki PeppaKolorowanki Świnka PeppaKolorowanki do druku
Rodzina PeppaŚwinka Peppa malowankiKolorowanka PeppaMalowankiŚwinka PeppaŚwinka PeppaKolorowanka ze Świnką PeppaPeppa strażakMalowanki PeppaKolorowanki do druku
Darmowe malowankiMalowanki do drukowaniaKucharz PeppaMalowanki do drukuPeppaPeppa colouring pagesPeppa the pigColouring Pages PeppaTo color Peppa
Coloring SheetsPeppa to colourZa darmo do wydrukuOwieczka SuzyŚwinka peppa bohaterowie do kkolorowania
Quiz – kolorowanki ze Świnką Peppa:

 1. Jak ma na imię brat Świnki Peppy?
 2. Jaka jest ulubiona zabawka Świnki Peppy?
 3. Jak nazywa się owieczka – najlepsza przyjaciółka Świnki Peppy?
 4. Jakiego gatunku zwierzęciem jest Doktor Brown będący miejscowym lekarzem?
 5. Kim z zawodu jest Tata Świnka?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz na dole strony

Malowanki Świnka Peppa dla dzieci – ciekawostki:

 1. 5-minutowe odcinki serialu Świnka Peppa były pokazywane w 180 krajach i tłumaczone na 40 języków.
 2. W Australii zakazano pokazywać jednego z odcinków Świnki Peppy ponieważ uczył dzieci, że nie należy bać się pająków. Niestety w Australii żyje wiele jadowitych gatunków, więc mogłoby to mieć bardzo złe skutki.
 3. Postać Świnki Pepppy wymyśliło 3 przyjaciół, którzy poznali się na studiach w latach 80-tych. Wszyscy trzej są teraz niezwykle bogaci.
 4. Jeden z twórców przygód Świnki Peppy, Phil Davies, przyznał, że wiele z jej przygód powstało na podstawie sytuacji, które wydarzyły się w jego własnej rodzinie.
 5. Pewna mieszkanka Włoch Capra Gabriella poskarżyła się, że serial Świnka Peppa zrujnował jej życie. Problemy zaczęły się kiedy do bohaterów bajki dołączyła koza Gabriella. Pech chciał, że Capra Gabriella oznacza po włosku dokładnie… koza Gabriella. Pojawiło się mnóstwo drwin i docinków i Pani Gabriella ma już tego powyżej uszu.

Ale chlew! Zupełnie darmowe kolorowanki Świnka Peppa. Ulubiona świnka wszystkich dzieci czeka na pokolorowanie. Wraz z nią oczywiście jej cała różowa rodzinka i przyjaciele. Wybierz, wydrukuj i pokoloruj ulubione malowanki Peppa.

Quiz – malowanki Świnka Peppa:

 1. George (zwany niekiedy Jackiem).
 2. Miś Teddy.
 3. Suzy.
 4. Misiem.
 5. Architektem.

admin