Kubuś Puchatek

Kolorowanki Kubuś Puchatek – Krzyś, Tygrysek, Prosiaczek, Osiołek Kłapouchy czyli najbardziej rozbrykana kreskówkowa ekipa i najfajniejsze kolorowanki dla dzieci. Tak idealne połączenia znajdziesz na E-kolorowanki.eu Wybierz, wydrukuj i pokoloruj!

Kubuś Puchatek Kubuś Puchatek Kubuś Puchatek ProsiaczekTygrysekKolorowanka Prosiaczek
Kubus Puchatek malowankiKubuś Puchatek Malowanki do drukuKubuś Puchatek i przyjacieleKolorowanki z Kubusiem PuchatkiemMalowanka z Kubusiem PuchatkiemKolrowanki do drukowaniaKubuś Puchatek i TygrysekTygrysek kolorowankaKubuś Puchatek malowanki
Kubuś i przyjacieleKubuś puchatek kolorowankaOsiołekWinnie and friendsWinnie the PoohPrintable Winnie PoohTiger colouring pageKrzyś i Kubuś PucatekWinnie the poohColouring page pages
Kubuś malowankaKolorowanka dla dzieciKupuś i OsiołekMalowanka z Kubusiem rycerzemKubuś Puchatek w kowbojskim kapeluszu
Quiz dla dzieci – kolorowanki Kubuś Puchatek:

 1. Jaki jest ulubiony przysmak Kubusia Puchatka?
 2. Który z przyjaciół Kubusia jest wyjątkowo powolny (znajdziesz go na naszych kolorowankach)?
 3. Jak nazywa się najmądrzejsze zwierzę wśród przyjaciół Kubusia Puchatka?
 4. Jakiego koloru jest sweterek, który zazwyczaj nosi Kubuś Puchatek?
 5. Jak Tygrysek zwykł nazywać swoje skakanie i zabawę do, których chętnie zaprasza innych?

Odpowiedzi znajdziesz na dole strony.

Kolorowanki Kubuś Puchatek – kilka ciekawostek:

 1. Kubuś Puchatek jest tak naprawę… dziewczynką. W oryginale Kubuś Puchatek nazywa się Winnie the Pooh a to imię żeńskie.
 2. Kubuś Puchatek ma w Warszawie ulicę swojego imienia.
 3. Wiele miejsc z przygód Kubusia Puchatka istnieje naprawdę w lesie Ashdown w Sussex (Anglia), gdzie swój domek miał autor jego przygód. Większość z tych miejsc ma jednak zmienione nazwy. Np. Stumilowy Las to tak naprawdę las Pięćsetakrowy.
 4. W Wielkiej Brytanii rozgrywane są mistrzostwa świata w jednej z ulubionych zabaw Kubusia i przyjaciół. Zawody polegają na wrzucaniu kijków z mostu do rzeki i sprawdzaniu, który szybciej dopłynie do mety.
 5. 18 stycznia obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka.

Najfajniejsze kolorowanki do wydruku z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi. Wśród nich oczywiście Osiołek, Tygrysek, Prosiaczek i Mądra Sowa. A całą ekipą opiekuje się niezastąpiony Krzyś. Wydrukuj i pokoloruj wszystkich bohaterów z bajki Kubuś Puchatek. Wszystkie malowanki są zupełnie za darmo!

Odpowiedzi na pytania – malowanki Kubuś Puchatek:

 1. Miód.
 2. Osiołek Kłapouchy.
 3. Sowa Przemądrzała.
 4. Czerwony.
 5. Brykanie.

Reklamy