KOLOROWANKI DLA DZIEWCZYNEK

Kolorowanki dla dziewczynek to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz najbardziej urocze obrazki do kolorowania dla dziewczynek w każdym wieku. Są to kolorowanki z Barbie, Dora, Kraina Lodu, LOL Surprise, Shopkins, Pusheen, My Little Pony, konie, psy, kotki, księżniczki i wiele innych motywów. Wszystkie te kolorowanki dla dziewczynek możesz pobrać lub wydrukować za darmo i to w bardzo dobrej jakości. Zapraszamy do wspólnego kolorowania!

Kolorowanka z Barbie

Kolorowanki konie i źrebaki kategoria

Okładka kategorii kolorowanek LOL Surprise

Myszka Miki trzyma megafon na kolorowance do wydruku

Kategoria kolorowanek koty

Minionek kolorowanka do druku

Dora eksplorerka z misiem kolorowanka

Księżniczka z bajki na malowance

Okładka strony z kolorowankami My Little Pony

Anna z bajki Frozen kolorowanki do druku

Obrazek do druku z Kubusiem Puchatkiem

Monster High lalka

Hello Kitty w aucie malowanka

Kolorowanka z kwiatami dla dziecka

Rubble z bajki Psi Patrol do pokolorowania

Wesoły owad na listku do pokolorowania

Smerfy malowanki zagregowane

Ptaszek Tweety na kolorowance do wydruku

Kategoria kolorowanek psy

Śmieszny obrazek ze Spongebobem

Kolorowanka do wydruku z uśmiechniętym osiołkiem

Lecący ptak na kolorowance

Świnka Peppa bawi się z kałuży

Kategoria kolorowanek Pusheen

Bohater z bajki Trolle na kolorowance

Okładka kategorii z kolorowankami Shopkins

Kategoria kolorowanek ze zwierzętami wodnymi

Wszystkie topowe kolorowanki dla dziewczynki w jednym miejscu!

Ależ tu pięknie i radośnie! Ale przecież nie może być inaczej w miejscu, w którym zebraliśmy najbardziej urocze, najpiękniejsze i najpopularniejsze kolorowanki do druku dla dziewczynek! Zarówno te mniejsze, jak i nieco większe dziewczynki uwielbiają spędzać czas malując i ozdabiając różnorodne obrazy, a wybór kolorowanek, które tu prezentujemy jest naprawdę topowy.

Znajdziesz tu m.in.:

 • Kolorowanki Barbie – ikona stylu i najpopularniejsza lalka na świecie. Nic dziwnego, że każda dziewczynka zna Barbie i chętnie wybiera obrazki z jej wizerunkiem do kolorowania. Na kolorowankach z Barbie znajdziesz także Kena oraz jej przyjaciółki i zwierzęta.
 • Kolorowanki Dora – Dora to mała, ale bardzo dzielna podróżniczka, która uwielbia odkrywać świat. Kolorowanki dla dziewczynki Dora, to świetny wybór dla młodych fanek jej przygód. Wraz z Dorą na ilustracjach są też Diego, Butek i inni bajkowi bohaterowie.
 • Kolorowanki Disney – tu znajdują się obrazki do pokolorowania z najpopularniejszymi postaciami znanymi z opowieści Disney’a. Ta słynna wytwórnia stworzyła już dziesiątki pamiętnych tytułów, dlatego z łatwością wybierzesz tu malowanki dla dzieci w każdym wieku.
 • Kolorowanki koty – kotki to wyjątkowo wdzięczne obiekty do kolorowania. Mimo iż zazwyczaj chadzają własnymi ścieżkami, to ich uroczy wygląd wręcz domaga się odważnych eksperymentów z kolorami.
 • Kolorowanki psy – skoro były koty, to muszą znaleźć się i pieski! Kolorowanki dla dziewczynek z psami, to świetny wybór dla młodych właścicielek czworonogów, ale nie tylko. Znajdziesz tu wiele różnych gatunków psów i w rozmaitych sytuacjach.
 • Kolorowanki konie – kolejna zwierzęca kategoria obrazków, która będzie dobrym wyborem dla dziewczynki to konie. Te dostojne zwierzęta można pokolorować na wiele różnych sposobów. A oprócz różnych gatunków koni, na wydrukowanie czekają też siodła, podkowy, toczki i labirynty, które urozmaicą zabawę.
 • Kolorowanki Kraina Lodu – w zestawieniu najlepszych kolorowanek dla dziewczynek, nie mogło zabraknąć miejsca dla Anny i Elsy, czyli bohaterek bajki Frozen. Kolorowanki Kraina Lodu przeniosą dzieci to baśniowej krainy znanej z ekranów kin i telewizorów. Obrazki te cieszą się ogromną popularnością, więc może warto do nich zajrzeć?
 • Kolorowanki Księżniczki – któraż z dziewczynek nie marzyła, aby zostać prawdziwą księżniczką i mieszkać w pięknym zamku? Darmowe kolorowanki do druku z księżniczkami pozwalają zanurzyć się w świecie marzeń rodem z baśni i pięknych rysunkowych filmów. Tu wszystko jest możliwe i marzenia się spełniają!
 • Kolorowanki My Little Pony – to kolejny bajkowy świat, który uwielbiają dziewczynki na całym świcie. Bohaterowie bajek My Little Pony to kucyki, jednorożce, a nawet smoki! Ich przygody są pełne pasji i pozytywnych uczuć. Czyli dokładnie takie jakie powinny być najlepsze obrazki do kolorowania dla dziewczynki!
 • Kolorowanki Trolle – jeśli myślisz, że trolle to jakieś niemiłe i brzydkie stworki, to koniecznie odwiedź ta kategorię obrazków. Z pewnością szybko zmienisz zdanie. Tego zestaw trolli po prostu nie da się nie lubić? Dlaczego? Przekonaj się sama:)
 • Kolorowanki Pusheen – Pusheen to prawdziwy fenomen popkultury i jeden z młodszych bohaterów w naszym zestawieniu. Jednak fakt, że jest młodszy, wcale nie oznacza, że mniej popularny. Wręcz przeciwnie! Jest to kot, który przebojem podbił serca dzieci na całym globie i możesz spotkać go w naprawdę wielu miejscach. Również na naszych kolorowankach.

Kolorowanki dla dziewczynek z Barbie

Kolorowanki dla dziewczynek Elsa i Anna

Kolorowanki dla dziewczynek księżniczki

Jednorożec kolorowanka dla dziewczynki My Little Pony

Kto chce więcej obrazków do kolorowania?

Kategorie wymienione powyżej to jedynie część kolorowanek dla dziewczynek, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jest tego sporo więcej i możesz posprawdzać je wszystkie klikając w odpowiednie obrazki, które przeniosą Cię do wybranej kategorii. Na pewno nie będziesz się tu nudzić! Co więcej, regularnie dodajemy nowe obrazki do druku, a więc ta kolekcja z czasem będzie się powiększać i dostarczać jeszcze więcej zabawy. Wszystkie kolorowanki są dla Ciebie dostępne za darmo i w doskonałej jakości. Nic tylko drukować! A jeśli brakuje Ci jakichś malowanek, to koniecznie daj nam znać.

Print Friendly, PDF & Email