Sonic kolorowanki do druku

Kolorowanki Sonic to prawdziwy raj dla fanów gier i kolorowania. Witaj w świecie ekstremalnych prędkości i niezwykłych przygód! Takie są bowiem kolorowanki Sonic do druku, które znajdziesz poniżej. Są wśród nich takie postacie jak Sonic the Hedgehog, Knuckles, Amy Rose, Big Cat, Tails i ich zaciekły przeciwnik Doktor Eggman. Wszystkie malowanki Sonic możesz pobrać na swoje urządzenie lub wydrukować w formacie A4. Zobacz też: Sonic coloring pages

Jeż Sonic z gry kolorowanka

Kolorowanka z lisem Tails

Darmowa kolorowanka z doktorem Eggmanem

Amy Rose kolorowanki Sonic

Dr Eggman obrazki do kolorowania

Knuckles i Amy malowanka dla dzieci

Kot z bajki Sonic malowanka

Obrazek do kolorowania krokodyl Vector

Kolorowanka z Sonikiem i Amy

Kot Big Cat obrazek do kolorowania

Sonic malowanka do wydrukowania

Obrazki do kolorowania Sonic

Kolorowanka do wydruku z Eggman

Darmowa malowanka z liskiem Tails

Obrazek z jeżem Sonikiem

Amy Rose obrazek do kolorowania

Doktor Robotnik malowanka

Malowanka z gry Sonic

Króliczyca Cream malowanka

Kolorowanka Rouge the Bat

Gra Sonic obrazek do druku

Espio kolorowanki Sonic

Blaze kolorowanki Sonic

Kot Big kolorowanki z gry Sonic

Knuckles kolorowanka z gry Sonic

Kolorowanka z Sonikiem

Silver kolorowanki do druku Sonic

Lis Tails kolorowanka dla dzieci

Darmowa malowanka Sonic Shadow

Sticks the Badger kolorowanki Sonic

Quiz na temat kolorowanek

Aby ujrzeć prawidłową odpowiedź, przytrzymaj kursor myszki nad pytaniem.

1. Jakiego koloru jest futro Sonica?

Jego futerko jest w większości niebieskie.

3. Czy Knuckles jest dobrym bohaterem czy złoczyńcą?

Knuckles jest dobrym bohaterem.

4. Jaką wyjątkową zdolność posiada Sonic?

Sonic jest przede wszystkim wyjątkowo szybki.

5. Wymień imiona przynajmniej 2 przyjaciół Sonica.

Sonic ma wielu przyjaciół. Są to np. Knuckles, Amy, Tails, Big Cat, Cream i inni.

6. Jakim zwierzęciem jest Miles 'Tails' Prower?

Tails to lis.

7. Która część ciała pozwala króliczce Cream latać?

Cream potrafi latać dzięki swoim uszom.

9. Jak inaczej nazywany jest Doktor Ivo Robotnik?

Jest to Doktor Eggman.

Sonic kolorowanki do druku

Sonic the Hedgehog kolorowanka z gry

Krokodyl Vector kolorowanki z gry Sonic

Kolorowanki Sonic ciekawostki

  1. Kolorowanki Sonic – Sonic the Hedgehog to słynny jeż z gier wideo znany ze niesamowitej szybkości i epickich przygód. Sonic zadebiutował w grach wideo już w 1991 roku i niemal od razu stał się ulubieńcem dzieci na całym świecie. Kolorowanki Sonic są wypełnione energią i pozytywnymi wibracjami.
  2. Obrazki do kolorowania Knuckles – Knuckles the Echidna jest kolczatką, która dzielnie wspiera Sonica w jego niesamowitych przygodach. Chociaż Knuckles bywa czasami porywczy, ostatecznie jest lojalnym i honorowym bohaterem, który zawsze jest gotowy do walki o dobro i sprawiedliwość.
  3. Malowanki Amy – Amy Rose to kolejna odważna i bardzo energetyczna postać. Ze swoim charakterystycznym różowym futrem i gigantycznym młotem jest siłą, z którą trzeba się liczyć. Amy wielokrotnie dawała Sonicowi wyrazy swojej miłości i uwielbia być przez niego ratowana, aby zwrócić na siebie jego uwagę.
  4. Kolorowanka Big Cat – Big Cat, czyli duży kot, jest zupełnie wyluzowaną postacią. Ze swoim łagodnym usposobieniem i zamiłowaniem do wędkowania stanowi spory kontrast w stosunku do bardzo energicznych postaci ze świata Sonic. Choć nie jest najszybszy ani najsilniejszy, Big Cat jest lojalnym przyjacielem i w razie potrzeby można na niego liczyć.
  5. Malowanka Doktor Eggman – Doktor Eggman znany także jako Doktor Robotnik, jest głównym rywalem Sonica i jego przyjaciół. Ciągle coś knuje i szuka sposobów, aby przejąć władzę nad światem. Pomimo swojej inteligencji i pomysłowych wynalazków, doktor Eggman nieustannie przegrywa walkę z Sonikiem i jego sojusznikami w ich niekończącej się walce o sprawiedliwość.
  6. Obrazek do wydruku Tails – Miles „Tails” Prower to niezwykle sprytny lis, który potrafi latać. Jest najlepszym przyjacielem Sonica i bardzo ważnym członkiem jego zespołu.
  7. Kolorowanki do druku z grami Sonic – gry video Sonic są obecnie dostępne na wielu platformach i są uwielbiane przez dzieci na całym świecie ze względu na szybką akcję, kolorową grafikę i zapadające w pamięć postacie. Cała seria rozpoczęła się od klasycznych tytułów SEGA, takich jak Sonic the Hedgehog i Sonic Adventure, aż po współczesne hity, takie jak Sonic Mania i Sonic Forces. Kolorowanki Sonic przedstawiają postacie oraz scenki znane z różnych odsłon tych gier.
  8. Filmy i kreskówki Sonic na obrazkach do kolorowania – filmy i seriale animowane Sonic pozwoliły ożywić kultowego jeża i jego przyjaciół w nowy i ekscytujący sposób. Poczynając od klasycznych kreskówek, takich jak „Adventures of Sonic the Hedgehog” i „Sonic SatAM”, po współczesne hity, takie jak „Sonic Boom”, seriale animowane oferują nowy wymiar przygody i zupełnie zwariowany humor dla fanów w każdym wieku. Natomiast filmy kinowe, takie jak np. „Sonic the Hedgehog” z 2020 roku, z powodzeniem przenoszą akcję gier i kolorowanek na duży ekran. Jeśli jesteś fanem oszałamiających efektów wizualnych i postaci Sonica to zdecydowanie powinieneś go obejrzeć.

Kolorowanki Sonic ciekawostki

Kolorowanki Sonic to dział w którym znajdziesz swoich ulubionych bohaterów znanych ze świata filmów animowanych i gier stworzonych przez japońską firmę SEGA. Wesoły jeż jak zwykle stara się pokrzyżować niecne plany Doktora Eggmana, który próbuje czynić zło. Czy mu się to uda? Na pewno nie wtedy kiedy Sonic i jego wierni kompani są w akcji! Darmowe malowanki Sonic dla dzieci są świetną okazją, aby spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół. Wydrukuj zatem swoje ulubione obrazki z Sonikiem i pokolorujcie je jak tylko macie ochotę. Mogą to być barwy znane z ekranów lub też zupełnie nowa artystyczna kreacja. Niech wyobraźnia pójdzie w ruch! Wszystkie kolorowanki są zupełnie darmowe zatem potrzebujesz jedynie drukarki i dobrze naostrzonych kredek!

Print Friendly, PDF & Email