Monster High

Kolorowanki Monster High – bohaterki i bohaterowie bajki Monster High na serii darmowych kolorowanek do wydruku dla dzieci. Draculaura, Clawdeen Wolf, mumie, strzygi, wilkołaki i cała reszta ferajny ze Straszyceum czeka na pokolorowanie. Strasznie sympatyczne kolorowanki!

Monster High kolorowankiDraculauraMonster High kolorowankiMonster High malowankaMalowanka
Kolorowanka do drukuMonster High Malowanki do wydrukowaniaMalowanki kolorowanki Malowanki Monster HighMalowanka do wydrkuDo druku Monster HighMonster High malowankaKolorowanki do wydruku Monster High Kolorowanka, malowanka
Obrazek z Monster HighKolorowanki Monster HighKolorowanka Monster High Monster HighColouring pages Monster HighMonster High freeColouring page Monster High bajka
Monster High bajkaKolorowanki dla dzieciMonsterki Kolorowanka do druku z syrenąClawdeen Wolf malowanka do druku
Quiz – kolorowanki do druku Monster High:

 1. Jakie są ulubione zajęcia Draculaury w szkole?
 2. Jak nazywa się szkoła do, której chodzą bohaterki bajki Monster High?
 3. Czy Draculaura jada mięso?
 4. Jakie zwierzątko ma Cleo de Nile?
 5. Czyją córką jest Clawdeen Wolf?

Odpowiedzi na pytania znajdziesz na dole strony.

Malowanki Monster High i kilka ciekawostek:

 1. Na fali popularności Monster High powstał nawet podręcznik do nauki języka angielskiego, którego bohaterami zamiast tradycyjnych postaci były upiory i wampiry.
 2. Na całym świecie sprzedano około 100 milionów lalek Monster HIgh. To ponad dwa razy więcej niż mieszkańców ma Polska!
 3. Clawdeen Wolf (znajdziesz u nas kolorowankę z jej postacią) czyli jedna z popularniejszych monsterek miała na początku nazywać się Howleen Wolf, ale później producenci lalki zmienili zdanie.
 4. >W oficjalnym teledysku do polskiej wersji Monster HIgh śpiewa Ewa Farna.
 5. Producentem lalek Monster High jest ta sama firma, która produkuje Barbie czyli firma Mattel. Jak widać potrafią sprawić, aby ich lalki trafiły w gusta baaardzo wielu dzieci.

Monster High – darmowe kolorowanki do druku z lalkami, które straaasznie potrzebują pokolorowania. Wydrukuj swoje ulubione bohaterki i nadaj Monster High nieco upiornych kolorów. Wszystkie malowanki dla dzieci wydrukujesz na domowej drukarce w formacie A4. Oczywiście zupełnie za darmo.

Odpowiedzi do quizu – kolorowanki Monster High:

 1. Zajęcia z pisania.
 2. Straszyceum.
 3. Nie, jest wegetarianka.
 4. Wąż kobra nazwany Hissette.
 5. Wilkołaka.

Reklamy