Tweety

Kolorowanki Tweety i Sylwester. Chyba widziałem koteczka… i superfajne kolorowanki do wydruku dla dzieci. Mnóstwo uroczych i zabawnych kolorowanek z najsłynniejszym komiksowym kanarkiem.

Tweety malowankiKolorowanki z TweetymKolorowanki do druku z kanarkiemKolorowanki TweetyMalowanki Tweety
Tweety kolorowanki dla dzieci do wydrukuPtaszek Tweety darmowe kolorowankiBajka Tweety obrazki do kolorowaniaKolorowanka do drukowania malarz tweetyTweety i SylwesterMalowanki Tweety do wydrukuMalowanki Kolorowanki Tweety darmoweKolorowanki do wydrukuKolorowanka do drukuTweety kolorowanki
Sylwester z bajki TweetyTweety malowankaSylwester TweetyKolorowanka z Tweetym i SylwestremKolorowanka z TweetymTweetyColouring pagesPrintable colouring pagesTweety coloring pageColouring page with Tweety
Darmowe kolorowanki z TweetymKoteczek Przygody Tweetego i SylwestraBabcia kanarka TweetyMalowanki z kanarkiem Tweety
Quiz dziecięcy – malowanki Tweety:

 1. Jakiego gatunku jest ptaszek Tweety?
 2. Jak nazywa się pies, którego często próbuje ominąć skradający się kot Sylwester?
 3. Jakie spolszczone imię nosi Tweety?
 4. Jakie charakterystyczne zdanie jest często wypowiadane przez Tweetyego gdy widzi Sylwestra?
 5. Kto jest opiekunek Tweetyego i Sylwestra?

Odpowiedzi do quizu znajdziesz na dole strony

Kolorowanki Tweety i ciekawe fakty:

 1. Tweety pojawił się gościnnie m.in. w filmie „Kosmiczny mecz”
 2. Chociaż dzisiaj Tweety i Sylwester wydają się być nieodłączna parą to nie zawsze tak było. Ptaszek Tweety został stworzony w 1942 roku, a kot Sylwester w 1945 roku. Jako para zaczęli występować dopiero w 1947 roku.
 3. Ciężko to sobie wyobrazić, ale na początku Tweety był koloru różowego. Dopiero później jego twórcy ‚przemalowali” go na żółto. Nasze kolorowanki pozwolą Ci jednak sprawdzić czy w różowym było Tweetyemu do twarzy (czy raczej dzióbka:).
 4. Jakby tego mało ptaszek Tweety na początku miał również inne imię. Nazywał się Orson.
 5. Często toczone są spory czy Tweety jest chłopcem czy dziewczynką. Większość doniesień wskazuje jednak, że jest on chłopcem.

Super kolorowanki do druku z Tweetym i Sylwestrem. Poznaj nowe przygody tej dwójki zabawnych bohaterów w serii darmowych kolorowanek, które bez problemu wydrukujesz na każdej domowej drukarce. Oczywiście wszystkie malowanki dla dzieci są zupełnie darmowe.

Odpowiedzi do quizu Tweety:

 1. Kanarek.
 2. Hektor.
 3. Ptasiek Ćwirek.
 4. Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało. Widziałem kotecka.
 5. Babcia.

Reklamy