Kolorowanki online Shopkins

Darmowe kolorowanki Shopkins to kolekcja, która z pewnością spodoba się małym kolekcjonerom tych uroczych zabawek. Znajdziesz tu mnóstwo przedmiotów z różnych serii oraz laleczki Shoppie. Świetne malowanki dla dziewczynek i chłopców. Po kolorowaniu poczytaj też zaskakujące ciekawostki związane z serią. A więcej obrazków do pobrania znajdziesz tu: Shopkins coloring pages

Zabawki Shopkins buty malowanka

Kolorowanka z logo Shopkins

Obrazek Bobby guma balonowa do kolorowania

Filiżanka herbaty kolorowanka do druku Shopkins

Ciasta Shopkins kolorowanka dla dziewczynki

Darmowe World Vacation logo

Bukiet kwiatów kolorowanka dla dzieci

Miniaturka malowanki Shopkins

Dyskotekowe zabawki Shopkins do kolorowania

Pieprzniczka i solniczka kolorowanka do druku

Cheeky cherries Shopkins kolorowanki dla dzieci

Darmowa malowanka Shopkins dla dziewczynki

Zabawki SHopkins kolorowanki do wydrukowania

Akwarium złotej rybki malowanka do druku

Wisiorek dla dziewczynki Shopkins

Owoc Shopkins kolorowanka z jabłkiem

Dwa owoce Shopkins kolorowanka dla dzieci

Arbuz Mallory kolorowanka dla dziewczynki

Malowanka Shopkins ciastko z kremem

Kolorowanka Shopkins na Halloween

Maszynka do robienia baniek

Unikalna malowanka z serii Shopkins

Shoppie Bubbleisha malowanka do wydrukowania

Mystabella kolorowanka Shopkins

Mini muffin kolorowanka do druku Shopkins

Tort urodzinowy ze świeczkami

Lalka Bubbleisha malowanka do wydrukowania

Darmowe malowanki Shopkins z shoppie

Pamiętnik kolorowanka Shopkins dla dziewczynki

Tort weselny Wonda kolorowanka

Miniaturka kolorowanki shoppie Donatina

Darmowe kolorowanki Peppa Mint Shopkins

Pantofle księżniczki malowanka do druku

Truskawka malowanka z serii Shopkins

Jessicake kolorowanka dla dziewczynek

Nowa malowanka Rainbow Kate

Miniaturka malowanki Pretty Puff

Zegarek Ticky Tock obrazek do kolorowania

Kolorowanka dla dzieci z Shoppie Kirstea

Rosie bloom laleczka z serii Shopkins

Shopkins kolorowanki z truskawką

Shopkins kolorowanka dyskotekowa

Shopkins kolorowanki arbuz Mallory

Ciekawostki o świecie Shopkins:

  1. Każda postać Shopkins ma swoje indywidualne imię, twarz, hobby i BFF. W każdym sezonie można zebrać około 140 różnych postaci.
  2. Producentem tych niezwykle popularnych zabawek jest założona w 1985 roku firma Moose Toys z siedzibą w Australii. Pomysłodawcą całego pomysłu świata Shopkins była Jacqui Tobias – dyrektor ds. Produktów dla dziewcząt i matka jednego z wysoko postawionych pracowników firmy. Po raz kolejny okazało się, że mamy najlepiej wiedzą, co jest dobre dla dzieci!
  3. Shopkins zostały niemal natychmiast pokochane przez dzieci na całym świecie. Pierwsza partia tych zabawek została wprowadzona na rynek w 2014 roku, a już do grudnia 2015 roku sprzedano ponad 115 milionów przedmiotów związanych z serią na całym świecie.
  4. Postacie są klasyfikowane na podstawie ich rzadkości. Podstawowy podział to: standardowa, ekskluzywna, limitowana (na przykład Cupcake Queen i Marsha Mellow), rzadka, edycja specjalna i ultra rzadka. Im rzadszy jest dany przedmiot, tym zwykle osiąga wyższą cenę i jest bardziej pożądany.
  5. Shopkins była najlepiej sprzedającą się zabawką w Stanach Zjednoczonych w 2015 roku, a w 2016 roku ich Scoops Ice Cream Truck wygrał nagrodę na najlepszą zabawkę roku dla dziewczynek przyznawaną przez prestiżową organizację Toy Industry Association.
  6. W czasach największej popularności marki niektóre sklepy zaczęły ograniczać liczbę zestawów, które pojedynczy klient może zakupić za jednym razem.
  7. Niektóre z postaci w limitowanych edycjach nazwano na cześć pracowników firmy Moose Toys. Były to na przykład Yolanda Yo-Yo lub Kylie Cone.
  8. Małe otwory, które znajdują się w dolnej części niektórych zabawek, można wykorzystać do nakładania ich na ołówek (zazwyczaj rozmiar pasuje idealnie!).

Malowanki Shopkins dołączyły do nas!

Trochę to trwało, ale po prostu nie mogliśmy się już dłużej opierać… i szczerze mówiąc, w ogóle nie mieliśmy ochoty tego robić! Nasze kolorowanki online lubią zaskakiwać i w końcu możemy z dumą ogłosić, że nadszedł ten wyjątkowy moment i szał Shopkins dotarł na E-kolorowanki.eu! A co to dokładnie znaczy dla Ciebie nasz miły gościu? Że masz przed sobą najlepsze kolorowanki online Shopkins całkowicie za darmo i  możesz wydrukować je w dowolnym momencie i tyle razy ile tylko zechcesz. Ta kategoria została zaprojektowana przede wszystkim dla dziewcząt odwiedzających naszą stronę, ale wiemy, że wielu chłopców także uwielbia te małe kolekcjonerskie zabawki, więc wszyscy są zaproszeni! Cała rodzina może się doskonale bawić we wspólnym gronie. Wydrukuj już teraz swoje ulubione artykuły spożywcze, Petkins, Shoppies, logo i inne kolorowanki Shopkins, w tym motywy World Vacation i Wild.

Podoba Ci się tu? To podziel się ze znajomymi!

Print Friendly, PDF & Email