Angry Birds

Kolorowanki Angry Birds – wnerwione ptaki atakują! Darmowe kolorowanki do wydruku dla dzieci z Angry Birds z serii Space i Star Wars. Jako bonus: kolorowanka Angry Birds z Mikołajem! Wszystkie za darmo! Pokoloruj wściekłe ptaki w swoje ulubione bojowe barwy.

Kolorowanka Angry Birds Kolorowanki z Angry BirdsDarmowa kolorowankaAngry BirdsAngry Birds Kolorowanka
Kolorowanka do wydrukuDo wydrukuDla dzieci Angry BirdsAngry Birds czerwony ptakDarmowe kolorowanki do wydruku online
Star Wars Angry Birds kolorowankiMalowanki do druku Angry Birds onlineKolorowanka Angry BirdsKolorowanka wielkanocna Angry Birds pisankaKolorowanki do wydruku z Angry BirdsAngry Birds Space malowaKolorowanki do wydruku Angry Birds Star WarsMalowanka z angry birds na walentynkiŚwinia z Angry Birds do pokolorowaniaFree printable colouring pages
Angry Birds Luke Skywalker colouring pageKolorowanka do wydruku Easter colouring pagePrintable Colouring pages for childrenKolorowanka malowanka Angry BirdsŚwiąteczna kolorowanka Angry Birds
Darmowa kolorowankaKolorowanka Angry Birds z mikołajem do wydrukuAngry Birds free colouring pagesMalowanki z gry Angry BirdsDarmowa malowanka Angry Birds
Quiz – kolorowanki dla dzieci Angry Birds:

 1. Czy wiesz, który ptak jest w stanie zniszczyć kamień jednym uderzeniem?
 2. Na ile mniejszych ptaków potrafi podzielić się niebieski ptak?
 3. Z jakiego kraju pochodzi firma Rovio czyli producent gry Angry Birds?
 4. Z czego wystrzeliwujemy ptaki w grze?
 5. Jaki słynny film o kosmicznych walkach został zapożyczony do świata Angry Birds?

Odpowiedzi na pytania o malowanki znajdziesz na dole strony.

Kolorowanki Angry Birds ciekawostki!

 1. Jeden z amerykańskich nauczycieli na klasówce przygotował dla swoich uczniów zadanie oparte o grę Angry Birds. W zadaniu należało obliczyć pod jakim kątem wystrzelić ptaka, aby trafić w świnię. Jak widać, niektórzy nauczyciele idą z duchem czasu i wiedzą jak dotrzeć do młodzieży.
 2. W fińskim mieście Tampere powstał park rozrywki w całości poświęcony grze Angry Birds.
 3. Przy tworzeniu pierwszej części Angry Birds pracowało zaledwie czterech pracowników i zajęło im to 8 miesięcy.
 4. Wśród zagorzałych fanów gry Angry Birds znajduje się bardzo wiele znanych osobowości do których należą m.in. Angelina Jolie, Kylie Minogue, David Cameron czy Justin Bieber. Podobno lubią też malowanki;)
 5. Rovio w swojej historii wyprodukowała ponad 50 gier, które nie cieszyły się dużą popularnością. Aż do momentu wypuszczenia Angry Birds, która niemal natychmiast stała się wielkim hitem, a w końcu najbardziej popularną grą na świecie.

Star Wars, Space. Wybierz kolorowankę do wydruku, którą chcesz pokolorować. Malowanki Angry Birds dla dzieci w formacie A4 gotowe do natychmiastowego druku.

Odpowiedzi na pytania:

 1. Czarny ptak.
 2. Niebieskiego ptaka można podzielić na trzy mniejsze.
 3. Z Finlandii.
 4. Z procy.
 5. Star Wars.

Reklamy