Kolorowanki na Dzień Nauczyciela 2023

Pamiętasz, że 14 października obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, zwany popularnie Dniem Nauczyciela? Jeśli chcesz okazać swojemu nauczycielowi nieco ciepłych uczuć, to mamy na tą okazje specjalną sekcję obrazków do pokolorowania. Wydrukuj, pokoloruj i wręcz je swojemu nauczycielowi, a przy wystawianiu ocen z pewnością będzie patrzył na Ciebie nieco łaskawszym okiem;)

Kolorowanki na Dzień Nauczyciela 2023 baner

1. Dzień w którym doceniamy nauczycieli

Kliknij tu: kolorowanki na Dzień Nauczyciela, aby zobaczyć cały zestaw obrazków do wydrukowania.

Dzień nauczyciela do wydruku superbohaterka

Przedszkolanka kolorowanka nauczycielka w przedszkolu

Szkoła kolorowanka na Dzień Nauczyciela

Kolorowanka na Dzień Nauczyciela kartka okolicznościowa

14 października, to dzień w którym w Polsce szczególnie ciepło myślimy o wszystkich (albo prawie wszystkich) osobach wykonujących zawód nauczyciela. Nie jest to łatwa praca i wymaga dużo zaangażowania oraz cierpliwości. Wielu uczniów traktuje swoich nauczycieli jako życiowe autorytety, nawet jeszcze długo po opuszczeniu murów szkoły.

Warto więc okazywać im szacunek za tą pracę, a miła formą docenienia może być wręczenie kwiatka lub własnoręcznie pokolorowanych obrazków. Na E-kolorowanki.eu znajdziesz 20 obrazków przygotowanych specjalnie na tą okazję. Wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej i wydrukuj zupełnie za darmo. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować więcej niż jedną ilustrację. Tu nie ma limitów i możesz kolorować do woli.

A wszystkim nauczycielom życzymy dużo cierpliwości, wytrwałości, pomysłowości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!