Biżuteria dla córki? Kilka pomysłów, co możesz podarować

W życiu każdej dziewczynki przychodzi czas, gdy zabawki przestają spełniać ich oczekiwania. Wtedy dobrym prezent może być odpowiednio dobrana biżuteria. W sklepach znajdziesz gotowe zestawy zaprojektowane specjalnie dla małych dziewczynek i nastolatek, ale nie musisz się do nich ograniczać.

Biżuteria na młodej kobiecie

1. Jakie kolczyki będą odpowiednie dla małej kobiety?

Dzieci lubią podglądać rodziców, a następnie naśladować ich zachowania. Nic więc dziwnego, że często powielają nie tylko ich słowa czy mimikę, ale również sposób ubierania się. Dlatego wiele dziewczynek zachwyca się biżuterią, którą nosi ich mama, a czasami też babcia czy ciocia. Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla córki, a ma już dziurki w uszach – wybierz kolczyki.

Ciekawą propozycją mogą być wiszące kolczyki od www.Lilou.pl. Możesz wybrać proste i delikatne kolczyki, albo takie z zawieszkami w kształcie zwierząt czy roślin. Zazwyczaj te dziecięce propozycje są odpowiednio mniejsze, dzięki czemu idealnie pasują do dziecięcego ucha. Obawiasz się, że w przedszkolu albo szkole córka zahaczy o coś kolczykiem i skaleczy ucho? Wybierz małe sztyfty, które będą dolegały do uszu i świetnie sprawdzą się na co dzień, wiszące zostawiacie na ważniejsze okazje.

Twoja córka jest już nastolatką i bliżej jej do młodej kobiety niż małego dziecka? Możesz wybrać kolczyki z oferty dla kobiet, które będą w większych rozmiarach i posłużą przez wiele kolejnych lat. Jednocześnie zdecyduj się na dziewczęcy wzór, wybierając te w kształcie koniczyny, gwiazdki, serca czy ulubionego zwierzaka.

2. Ważne jest indywidualne podejście

Dziecięce, a już tym bardziej nastoletnie zainteresowania szybko się zmieniają, przez co czasami trudno jest wybrać odpowiednią biżuterię. Wybierając bransoletkę, przy której będzie mogła wymieniać zawieszki – trafisz w dziesiątkę. Na początku możesz wybierać spośród ofert prezentujących zawieszki bardzo dziewczęce i kolorowe, jak np. kotka, pieska, słonika czy tęczę. W późniejszym czasie zdecyduj się na propozycje kobiece, ale już poważniejsze, jak np. ze strony: https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/zawieszki/zawieszki-do-bransoletek.html, w kształcie kwiatka, serca czy kółka wypełnionego masą perłową.

Odpowiednio dobrana zawieszka może nawiązywać do ważnych wydarzeń, jak chociażby: urodzin, daty ukończenia szkoły, zaliczenia ważnego egzaminu czy awansowania na starszą siostrę. Wówczas wystarczy, że skorzystasz z usługi grawerowania i umieścisz na zawieszce odpowiedni napis.

Niektóre z nich mają zapięcia, pozwalające na noszenie ich tylko przy bransoletce z odpowiednim łańcuszkiem, ale możesz wybrać zawieszki mające niewielkie kółeczka. Wówczas córka sama zdecyduje czy chce je nosić przy bransoletce, czy może przy naszyjniku.

3. Pamiątka na wiele lat

Przychodzi czas, kiedy dzieci wyrastają z zabawek, nawet tych najbardziej kochanych i upragnionych. Chcesz podarować córce coś, co zostanie z nią na kolejne lata i będzie jej o Tobie przypominało? Zdecyduj się na biżuterię, która jest ponadczasowa i z którą nic się nie będzie działo.

Możesz wybrać taką, która dedykowana będzie mniejszej dziewczynce, ale możesz zdecydować się na złotą, srebrną czy z masy perłowej, która będzie pasowała zarówno do dziecka, jak i dorosłej kobiety. Wówczas taka biżuteria będzie towarzyszyć Twojej córce przez cały czas, stając się dla niej swoistym amuletem.

Artykuł sponsorowany.